CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Lázeňský dům Praha ***

Lázeňský dům Praha byl kompletně zrenovován v roce 2016, nachází se v poklidné části lázní, obklopen zelení lázeňského parku, nedaleko kolonády a nabízí luxusní ubytování v prvorepublikovém stylu.

parkování za poplatek

Lázeňský dům Praha
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis lázeňského hotelu:

Kompletně zrekonstruovaný lázeňský dům Praha je určen především klientům při samopláteckýchpobytech. Krásná funkcionalistická budova dominující lázeňskému parku blízko kolonády nabízí luxusní ubytování v komfortně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Většina pokojů má navíc terasu s nádherným výhledem do zeleně. Přímo v budově se podávají snídaně, k dispozici je sauna s odpočinkovou místností, výtah. Léčebné procedury a stravování (obědy a večeře) jsou poskytovány v nedalekém lázeňském domě Bečva. Recepce je otevřena 6 – 18 hod, mimo otevírací dobu zajištuje služby recepce v LD Bečva.

Vybavení pokoje:

Celkem 22 dvoulůžkových a 3 jednolůžkové renovované pokoje kategorie komfort mají samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC, fén, k dispozici je lednice, telefon, LED TV s rádiem, župany, trezory (velikost i na notebook), WiFi free ( některé pokoje mají balkon nebo klimatizaci). Na vyžádání jsou také v lázeňském domě k dispozici čtyři pokoje kategorie Deluxe plus (za příplatek).

Stravování:

Snídaně - kombinace servírované a rautové jsou podávané v jídelně LD Praha.Obědy a večeře - výběr ze 3 menu jsou zajištěny v nedalekém lázeňském domě Bečva ( cca 100 m od hotelu Praha).

Procedury poskytované lázeňským hotelem:

Sauna s odpočinkovou místností se nachází přímo v LD Praha. Na léčebné procedury se dochází do lázeňského domu Bečva.Bazén a wellness centrum je k dispozici v LD Moravan (ca 300 m) nebo LD Janáček (ca 60 m).

Poznámka:

Parkování na parkovišti přímo u hotelu Praha (za poplatek 50 Kč/den) nebo zdarma na nedalekém parkovišti lázní s kamerovým systémem. Pobyt domácích zvířat není možný.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Teplice nad Bečvou - Relaxace víkend

Relaxace víkend

 3 dny / 2 noci
 od 2 805 Kč SLEVA AŽ 15%
A jak o víkendu relaxujete Vy? Zkuste to s námi v Teplicích nad Bečvou v lázeňském sanatoriu Moravan. Ubytování včetně polopenze a s wellness procedurami jako jsou koupele, masáž a vstup do bazénu. Navíc budete mít na víkend zapůjčený župan pro Vaše pohodlí. Volné chvíle můžete využít k procházkám.
...
Teplice nad Bečvou - Víkendová lázeňská ochutnávka

Víkendová lázeňská ochutnávka

 3 dny / 2 noci
 od 3 094 Kč SLEVA AŽ 15%
Co všechno se dá v Teplicích nad Bečvou zvládnout za víkend? Je toho opravdu dost. Uhličitá koupel se zábalem, vířivá koupel taktéž se zábalem, masáž a vstup do bazénu i wellness centra. Toto vše na Vás čeká v lázeňském sanatoriu Moravan. Stravování je zajištěno formou polopenze.
...
Teplice nad Bečvou - Nevšední dny

Nevšední dny

 5 dní / 4 noci
 od 4 787 Kč SLEVA AŽ 15%
Pětidenní pobyt v lázních Teplice nad Bečvou, lázeňském sanatoriu Moravan pro všechny klienty, kteří si rádi odpočinou při wellness a lázeňských procedurách. Po malé vstupní prohlídce lékařem se již budete věnovat jen sobě. Koupel, masáž, kyslíková terapie, vířivá koupel na nohy a vstup do bazénu.
...
Teplice nad Bečvou - Relaxace všední dny

Relaxace všední dny

 3 dny / 2 noci
 od 2 805 Kč SLEVA AŽ 15%
Zvýhodněný pobyt ve všední dny s wellness programem v Teplicích nad Bečvou, lázeňském sanatoriu Moravan. Ubytování včetně polopenze a s wellness procedurami jako jsou koupele, masáž a vstup do bazénu. Navíc budete mít na víkend zapůjčený župan pro Vaše pohodlí. Volno můžete využít k procházkám.
...
Teplice nad Bečvou - Lázeňská ochutnávka - všední dny

Lázeňská ochutnávka - všední dny

 3 dny / 2 noci
 od 3 094 Kč SLEVA AŽ 15%
Třídenní zvýhodněný pobyt ve všední dny, který Vám dá ochutnat wellness pobyt v Teplicích nad Bečvou. Během těchto dní budete relaxovat průnikem lázeňských procedur, jako jsou koupel se zábalem, vířivou lázeň, masáž a také vstup do bazénu a wellness centra. Ubytování je včetně polopenze.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech holidays, cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .